Informacinis katalogas

Ar varikocelės operacija daroma nemokamai? Ar šią operaciją galima darytis tik privačiai, ar yra kompensuojama iš PSDF biudžeto lėšų?
Registracijos Nr. KD-4104 2019-08-08
Dokumentas nebegalioja

Planinė operacija bus kompensuojama iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšų tuo atveju, jeigu dėl šios paslaugos su gydytojo siuntimu kreipsitės į gydymo įstaigą (tiek privačią, tiek valstybinę), kuri  yra sudariusi sutartį su Jūsų teritorine ligonių kasa dėl Jums reikalingų paslaugų teikimo ir apmokėjimo iš PSDF biudžeto lėšų.
Todėl mes rekomenduotume Jums pirmiausia kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris įvertins Jūsų sveikatos būklę ir, jeigu reikės, nusiųs  į reikiamo gydytojo specialisto konsultaciją; gydytojas specialistas galės Jums paaiškinti apie galimą operacinį gydymą ir jo kompensavimo galimybes. 
Visais atvejais, kai atsiranda klausimų arba neaiškumų dėl sveikatos priežiūros paslaugų teikimo, problemų dėl siuntimų į specialisto konsultacijas, Jūs turite teisę kreiptis į gydymo įstaigos, kurioje šios paslaugos teikiamos, administraciją.
Nuorodos Prisegti failai