Informacinis katalogas

Prieš kelias dienas buvo keistas klubo sąnarys. Chirurgas prieš operaciją pasakė, jog cementinis netinka ir reikia dėti mechaninį protezą, už kurį reikės susimokėti 2500 eurų. Paminėjo, jog dalis sumos bus kompensuojama. Aš radau informaciją, kad šie protezai yra kompensuojami 100 proc. Ar man po pakeitimo protezas bus kompensuojamas?
Registracijos Nr. KD-4175 2019-08-19
Dokumentas nebegalioja

Už savo lėšomis įsigytus mechaninio tvirtinimo klubo sąnarių endoprotezus nustatyto dydžio kompensacija mokama tik tiems apdraustiesiems, kurie į eilę įtraukiami iki jiems sukanka 65 metai. Apdraustiesiems, kurie buvo įtraukti į eilę sukakus 65 metams ir vėliau, kompensacijos už savo lėšomis įsigytą klubo sąnario endoprotezą dydis, nepriklausomai nuo endoprotezo tvirtinimo prie kaulo būdo, atitinka nustatytą kompensacijos už savo lėšomis įsigytą cementinio tvirtinimo į klubo sąnario endoprotezą dydį.
Norėdamas gauti kompensaciją už savo lėšomis įsigytą sąnario endoprotezą Jūs į Valstybinę ligonių kasą (VLK) turite kreiptis ne vėliau kaip per 90 dienų nuo sąnario endoprotezavimo operacijos.
Informacija apie mokamos kompensacijos už savo lėšomis įsigytą atitinkamą sąnario endoprotezą dydžius viešai skelbiama VLK interneto svetainėje:
http://www.vlk.lt/veikla/veiklos-sritys/sanariu-endoprotezavimas/Documents/0625%20Apdraustojo%20%c4%afsigijusio%20s.e.%20savo%20l%c4%97%c5%a1omis.pdf
Nuorodos Prisegti failai