Informacinis katalogas

Nuvykęs i polikliniką sužinojau, kad nesu draustas sveikatos draudimu. Sodroje man pasakė, kad esu permokėjęs PSD, todėl turėčiau būti draustas. Kreipiausi vėl į polikliniką, tačiau sistemoje vėl nematė mano draudimo. Turėjau mokėti už paslaugas. Turiu išsaugojęs čekį. Sodra pranešė ,kad vėl kreipčiausi į ligonių kasas.
Registracijos Nr. KD-4190 2019-08-19
Dokumentas nebegalioja

Tuo atveju, jeigu pas Jus susiformavo privalomojo sveikatos draudimo įmokų permoka, atitinkamus duomenis ligonių kasoms turėjo perduoti Sodra.
Jeigu nebuvote apdraustas, matomai, minėti duomenys perduoti nebuvo. Kadangi Jūs jau buvote Sodroje ir išsiaiškinote Jums rūpimus klausimus, galbūt Sodra jau pateikė ligonių kasoms atnaujintus duomenis. Privalomojo sveikatos draudimo įmokų duomenys perduodami sąveikos būdu ir sveikatos draudimo laikotarpiai formuojami automatiškai, todėl rekomenduotume Jums patikrinti savo draudimo statusą per interneto puslapyje pateiktą nuorodą: https://dpsdr.vlk.lt/PublicSearch.aspx
Jeigu esate apdraustas, kreiptis dėl sumokėtų lėšų susigrąžinimo reikėtų į tą įstaigą, kurioje mokėjote už sveikatos priežiūros paslaugas.
Nuorodos Prisegti failai