Informacinis katalogas

Dirbu pagal darbo sutartį ir esu drausta privalomuoju sveikatos draudimu, taip pat turiu individualią veiklą. Kas kiek laiko turiu mokėti PSD pagal individualią veiklą, jeigu pajamas gaunu kas mėnesį? Gal galima sumokėti vieną kartą už visus metus?
Registracijos Nr. KD-4199 2019-08-20
Dokumentas nebegalioja

Gyventojams, vykdantiems individualią veiklą, įstatymas leidžia įmokų kas mėnesį nemokėti, bet pasibaigus kalendoriniams metams perskaičiuoti ir ne vėliau kaip iki gegužės 1 dienos sumokėti per praėjusius kalendorinius metus sumokėtos ir mokėtinos privalomojo sveikatos draudimo įmokų sumos skirtumą.
Kadangi privalomojo sveikatos draudimo įmokas administruoja, surenka, kontroliuoja ar teisingai apskaičiuotos šios įmokos, ar jos sumokėtos, apskaito mokestines nepriemokas (permokas) valstybinio socialinio draudimo fondo administravimo įstaigos (Sodra), todėl visais privalomojo sveikatos draudimo įmokų administravimo klausimais rekomenduojame kreiptis į Sodrą.
Sodros informacijos centro kontaktai: https://www.sodra.lt/lt/situacijos/informacija-gyventojams/sodros-informacijos-centras
Nuorodos Prisegti failai