Informacinis katalogas

Ar suteikiama kompensacija pėdos kauliuko ir kulno operacijai ir/ar priemonėms? Operacija bus atliekama "Baltijos ir Amerikos klinikoje".
Registracijos Nr. KD-4202 2019-08-20
Dokumentas nebegalioja

Jus dominanti operacija nurodytoje klinikoje gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis tais atvejais, kai operacija yra atliekama ne kosmetiniu tikslu, o pagal medicinines indikacijas – kai yra išduodamas siuntimas kompensuojamam gydymui. Nustatyti, ar yra medicininių indikacijų Jūsų atveju, gali tik gydytojas specialistas konsultacijos metu.
Jei siuntimą minėtam operaciniam gydymui jau turite, tuomet gali būti paprašoma susimokėti už papildomas paslaugas, kurios patenka į mokamų paslaugų sąrašą, arba jei planinę operaciją pageidaujate gauti skubiai (be eilės, nes nenorite laukti), jei savo valia pasirenkate brangiau kainuojančias paslaugas, medžiagas, procedūras (šiuo atveju apmokamas faktinių kainų ir nemokamų paslaugų, medžiagų, procedūrų kainų skirtumas), jei savo iniciatyva pasirenkate papildomas paslaugas ar procedūras, kurios nesusijusios su pagrindinės ligos gydymu. 
Visais atvejais, kai atsiranda klausimų arba neaiškumų dėl sveikatos priežiūros paslaugų teikimo, Jūs turite teisę kreiptis į gydymo įstaigos, kurioje šios paslaugos teikiamos, administraciją.
Nuorodos Prisegti failai